Shqyrtime rreth Skincell Advanced

 • Arijan
  Pershendetje te gjitheve. Serumi Skincell Advanced ka një aromë të këndshme dhe strukturë të lëmuar. Të përdorura pavarësisht nga lythat e qafës, ato u zhdukën plotësisht për vetëm 30 ditë. E kam përdorur 2 herë në ditë, efekti është vetëm një bombë, unë vetë nuk e kam pritur këtë nga ilaçi.
  Skincell Advanced
 • Elisa
  Kam përdorur serum skincell advanced për të hequr qafe nishanet në lëkurën time. Nishani i rëndësishëm, gjithashtu i dukshëm, u zhduk plotësisht brenda 2 muajsh. Goodshtë mirë që i ktheva shpinën procedurës, gjithashtu besova në efektin e kësaj substance. Unë i këshilloj të gjithë, provoni dhe aplikoni.
  Skincell Advanced
 • Elisa
  Unë i thashë burrit tim që të mjekonte lythat në lëkurën time. Mendova se një krem tjetër mund t'i shfuqizonte ato, ndërsa ju binda që ta përdorni këtë. U zhduk pas 7 ditësh. Kanë kaluar 20 ditë që kur përdor serum Skincell Advanced, lythat janë vetëm bizele.
  Skincell Advanced
 • Rina
  Gjatë shtatzënisë, fillova të krijoja probleme me lëkurën. Mjeku tha që gjithçka ishte në rregull, por kjo foto nuk më bëri të lumtur. Me këshillën e një shoku, bleva serumin Skincell Advanced dhe pas një muaji nuk kishte mbetur asgjë nga njollat dhe lythat. Kështu që unë këshilloj.
  Skincell Advanced
 • Elda
  Kisha një nishan shumë të shëmtuar afër hundës. Gjithmonë e urreja, madje shkoja te kirurgu për ndihmë. Por mjeku më këshilloi të filloja të provoja serumin Skincell Advanced. Në vetëm 2 muaj u shpëtova nga nishanet në fytyrën time pa operacion. Isha i habitur nga rezultati.
  Skincell Advanced
Vlerësimi i përdoruesit Skincell Advanced
4.8
21